O MNIE
MASAŻYSTA JAROCIN NUAL WOJTKOWIAK RENATA 3
Odkąd sięgam pamięcią interesowały mnie ludzkie twarze. Już jako dziecko lubiłam obserwować ludzi, przyłapując się na tym, że zbyt długo zatrzymuję na kimś wzrok. Twarz jest fascynująca nie tylko dlatego, że każda wygląda inaczej, ale to też zwierciadło wyrażające na zewnątrz naszą naturę, emocje, osobowość, wychowanie i doświadczenie życiowe. Nawet lekki grymas ust, uniesienie brwi lub ich zmarszczenie może nieść ze sobą wielki ładunek emocjonalny. Wierzę w to, że dotykając twarzy, dotykam nie tylko tkanek, z których jest zbudowana, ale łączę się z „jestestwem” drugiego człowieka. Twarz jako jedyna łączy się bezpośrednio z mózgiem za pomocą nerwów czaszkowych. Dwa z nich, nerw twarzowy i trójdzielny oplatają całą twarz niczym pajęczyna. Zatem pracując z twarzą mogę mieć bezpośredni tonujący wpływ na mózg, a to przekłada się między innymi na głęboki relaks i rozluźnienie całego ciała.

Moja przygoda z twarzą zaczęła się kilka lat temu, gdy pod wpływem zainteresowania kosmetykami naturalnymi, aromaterapią i naturalnymi metodami odmładzającymi, trafiłam do Akademii Spa Tomka Tomasika, na moje pierwsze szkolenie z masażu japońskiego twarzy. Zakochałam się w pracy z twarzą. Kolejne było szkolenie z liftingującego masażu Kobido. Po drodze poznałam też na szkoleniach tajniki pracy Terapeuty Spa, ucząc się masaży relaksacyjnych ciała i masażu tajskiego stóp, ale to Twarz pozostaje nadal moją największą miłością. A ukoronowaniem mojej pasji było trzystopniowe szkolenie z terapii manualnej, mięśniowo-powięziowej twarzy, dekoltu i czepca, Zoga Face Integration. Daje mi to szereg możliwości do przywracania zdrowia tkankom, symetrii rysom i co za tym idzie naturalnego odmładzania.

Moja pasja pcha mnie cały czas naprzód do dalszego rozwoju i zdobywania kolejnych kompetencji do pracy z twarzą. Wierzę w to, że dotykając twarzy, dotykam nie tylko tkanek, z których jest zbudowana, ale łączę się z „jestestwem” innego człowieka.

Zapraszam Cię więc do świata Nual, gdzie manualnie, sensualnie, naturalnie mogę zadbać o Twoją twarz, a co za tym idzie, o Całego Ciebie.
Masażysta Jarocin NUAL Wojtkowiak Renata
ul. Sienkiewicza 1A
63-200 Jarocin
NUAL Renata Wojtkowiak © 2021 | Polityka Prywatności
Projekt i wykonanie strony – Kwiatkowski Websites